По всьому Криму відключили світло і мобільний зв'язок

Відключення відбулося через стрибки напруги на підстанції "Тамань"

Фото з відкритих джерел

Через стрибки напруги на підстанції "Тамань" весь Крим залишився без світла. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив підконтрольний Кремлю глава Криму Сергій Аксьонов.

"На підстанції "Тамань" через стрибки напруги спрацювала протиаварійна автоматика і відключення ліній. Весь Крим залишився без світла. Протягом трьох годин енергопостачання буде відновлено", – йдеться в повідомленні.

Програмний директор "Кримського дому" Алім Алієв у коментарі "112 Україна" зазначив, що на півострові також спостерігаються перебої з мобільним зв'язком.

"Також є проблеми. Його (мобільного зв'язку) до сих пір немає. Коли, наприклад, з материкової України дзвонять на півострів, то вони не можуть додзвонитися, тому що там практично нема сигналу", - зазначив Алієв.

У Криму, незважаючи на запуск третьої нитки російського енергомосту навесні 2016 року, триває відключення світла. Із грудня 2015 року до Криму перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження електроопори в Херсонській області. Наразі Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок з Росії і енергомостом з Кубані.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів