У Великій Британії збирається комітет з НС через отруєння "Новичком" біля Солсбері

За інформацією МВС країни, є ймовірність, що цей інцидент був випадковим

Reuters

У Великій Британії сьогодні, 5 липня, відбудеться засідання комітету із надзвичайних ситуацій у зв'язку із отруєнням нервово-паралітичною речовиною "Новичок" двох людей у Еймсбері. Про це пише "Радіо Свобода".

Поліція попередила про заходи підвищеної безпеки і виставила кордони в Солсбері й Еймсбері, в місцях, де пара з’являлася до отруєння

Головуватиме на засіданні міністр внутрішніх справ Саджид Джавід.

Напередодні він заявив, що робочою теорією є те, що цей інцидент був випадковим, а не новим нападом, подібним до того, який скоїли на Сергія і Юлію Скрипаль у Солсбері на початку цього року.

Старший фахівець із боротьби з тероризмом у Великій Британії Нейл Басу наголосив, що чоловік і жінка, виявлені 30 червня непритомними в містечку поблизу Солсбері, були отруєні тією ж нервово-паралітичною речовиною.

"Чи була це та сама партія речовини, зможуть з'ясувати вчені", – сказав Басу.

За його словами, пріоритетом для слідчої команди є встановлення того, "як ці дві людини вступили в контакт з нервовим агентом" і чи не пов'язаний цей випадок з отруєнням Скрипалів.

Нагадаємо, поліція графства Вілтшир повідомила про нові випадки отруєння біля Солсбері, схожого на отруєння екс-офіцера ГРУ РФ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в Солсбері 4 березня. Вчора було виявлено непритомними чоловіка і жінку у віці 40 років. Обоє є громадянами Великої Британії.

У Скотланд-Ярді заявили, що чоловік і жінка, які були виявлені непритомними біля Солсбері, були отруєні паралітичною речовиною "Новичок".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів