У слідчу групу СБУ, ГПУ та МВС з розслідування подій на Майдані увійшли 83 людини

На сьогодні під підозрою перебувають 22 людини

ГПУ
СБУ, Генпрокуратура та МВС створили спільну слідчу групу з розслідування злочинів проти учасників мирних акцій протесту на Майдані. Про це розповів генеральний прокурор Віталій Ярема, повідомляє прес-служба ГПУ.

"Ця група вже сформована і складається з 83 осіб", - зазначив він.

Він також підкреслив, що на сьогодні даний злочин є злочином номер один в історії України.

Створена група буде займатися розшуком підозрюваних у проваджені осіб, яких на сьогодні 22, накладенням арешту і поверненням в Україну заарештованих коштів, взаємодією з міжнародними організаціями, в тому числі з Міжнародним кримінальним судом, Міжнародною дорадчою групою тощо.

"Таких слідчих груп ще не було в Україні, і ми зобов'язані довести цю справу до логічного завершення", - підкреслив генпрокурор.

У свою чергу глава СБУ Наливайченко повідомив, що його відомство вже почало роботу з адвокатами і родичами постраждалих.

Нагадаємо, раніше в ГПУ заявили, що учасників Євромайдану розганяли бійці "Беркуту" з Києва, Сум, Полтави та Черкас. Також глава СБУ Валентин Наливайченко заявляв, що СБУ затримала "третій номер" серед найбільш розшукуваних осіб за злочини на Майдані.

Новини за темою: Ярема: Інтерпол, як і раніше, відмовляється оголошувати в розшук Януковича та його оточення

Крім того, раніше генпрокурор Віталій Ярема повідомив, що триває розслідування масового розстрілу протестуючих на вул. Інститутській та Грушевського. У провадженні знаходиться 27 кримінальних справ за злочинами на Майдані.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів