У СК РФ озвучили пріоритетну версію вбивства ватажка "Оплоту" Жиліна

У СК РФ сказали, що пріоритетною версією є комерційна діяльність, але не виключаються й особисті неприязні стосунки

З відкритих джерел

Пріоритетною версією вбивства ватажка "Оплоту" Євгена Жиліна є комерційна діяльність. Про це повідомила "ТАСС" представник Головного слідчого управління СК РФ по Московській області Ольга Врадій.

"Слідством відпрацьовується кілька версій скоєного злочину. Пріоритетною є комерційна діяльність, а також не виключаються особисті неприязні стосунки", - сказала вона.

У СК РФ сказали, що зі свідчень пораненого чоловіка, який був з Жиліним, зустріч у ресторані була призначена з метою вирішення питань бізнесу.

"У даний час дана інформація перевіряється", - додала Врадій.

"У ході допитів свідків встановлено, що так званий кілер чекав потерпілих за сусіднім столом близько 20 хвилин. Після того, як чоловіки прийшли в ресторан і зробили замовлення, кілер підійшов та зробив у них серію пострілів", - розповіла Врадій.

Новини за темою: Опубліковано відео з місця ймовірного розстрілу ватажка "Оплоту" Жиліна

Вона зазначила, що вбивця був ретельно загримований, у нього були накладні вуса, спортивні окуляри з антибліковим жовтим склом, на голові - глибоко посаджена панама, за плечима рюкзак.

"У ході огляду місця події вилучено три гільзи, одну кулю та інші предмети, що мають значення для подальшого розслідування кримінальної справи. Призначено судово-медичну, балістичну і дактилоскопічну експертизи", - додали в СК РФ.

На даний момент відомо, що нападник діяв поодинці і зник з місця злочину на іномарці.

За фактом події порушено кримінальну справу за двома статтями КК РФ - ч. 3 ст. 30, ч. 2 ст. 105 КК РФ ("Замах на вбивство двох осіб"), ч. 1 ст. 105 КК РФ ("Вбивство") і ч. 1 ст. 222 КК РФ ("Незаконний обіг зброї").

Новини за темою: Хто такий Євген Жилін: Чим відомий ватажок "Оплоту"

Нагадаємо, що 19 вересня в ресторані "Вітерець", розташованому в селищі Горки-2 у Підмосков'ї, невідомий чоловік вистрелив у двох відвідувачів кафе. Як з'ясувалося пізніше, був убитий глава терористичної організації "Оплот" Євген Жилін і поранений Андрій Козирєв. 

Джерело: "ТАСС"

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів