У Росії провайдери почали блокувати Telegram

Повідомляється, що наразі роботу месенджера заблокували Yota і "Мегафон"

З відкритих джерел

У Росії провайдери мобільного та інтернет-зв'язку почали блокувати роботу месенджера Telegram. Про це повідомили в прес-службі "Роскомнадзора".

"До "Роскомнадзора" надійшло рішення Таганського районного суду про обмеження доступу на території Росії до інтернет-ресурсів організатора поширення інформації в мережі інтернет Telegram Messenger Limited Liability Partnership. У зв'язку з цим інформацію щодо цих інтернет-ресурсів у понеділок, 16 квітня, скеровано до операторів зв'язку з метою обмеження доступу", – йдеться у повідомленні "Роскомнадзора".

Новини за темою: "Дуров, введи війська!": Через що в РФ блокують Telegram і чому цього ніхто не боїться

Деякі користувачі повідомляють, що деякі провайдери вже заблокували роботу Telegram. Зокрема, роботу месенджера заблокували "Мегафон", Yota, МТС та "Білайн".

Нагадаємо, що 6 квітня "Роскомнадзор" подав позов щодо блокування Telegram на території РФ. За два дні до цього, 4 квітня, сплив термін дії ультиматуму, висунутого "Роскомнадзором" до Telegram. "Роскомнадзор" пригрозив судом, якщо Telegram не передасть ФСБ ключі шифрування від листування користувачів. 13 квітня Таганський суд Москви ухвалив задовольнити позов "Роскомнадзора" і заблокувати месенджер Telegram на території Росії

Санкції пов'язано зі змінами до закону "Про персональні дані", які набули чинності в Росії 1 вересня 2015 року. Закон зобов'язує як російські, так і іноземні компанії здійснювати зберігання персональних даних росіян на території РФ. У середині листопада 2016 року до реєстру порушників прав суб'єктів персональних даних було внесено соцмережу LinkedIn. Навесні 2017 року "Роскомнадзор" заблокував мессенджери BlackBerry Messenger, Imo і Line, а також аудіовізуальний чат Vchat.

Новини за темою: У Росії після Telegram хочуть заборонити VPN

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів