112.ua
До регламентного комітету Ради ГПУ на депутата Радикальної партії Андрія Лозового не надходило. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив нардеп від "Народного фронту", заступник голови Регламентного комітету Ради Павло Пинзеник.

"Достовірної інформації про те, що зареєстровано, на даний момент у мене немає. За попередньою інформацією, таке подання дійсно внесено. В комітет, на стіл, воно ще не надходило", - пояснив Пинзеник.

"Справа в тому, що ВР прийняла рішення про продовження сесії до вересня місяця, але при цьому встановила, що ми не працюємо в пленарному режимі, в режимі роботи в комітетах, тому, за моїми прогнозами, комітет розгляне це питання тільки на початку вересня місяця", - зазначив він.

Також Пинзеник пояснив, що немає й інших уявлень ГПУ в комітеті, проте чутки, що вони можуть вчинити, курсують.

Нагадаємо, сьогодні на брифінгу генпрокурор Віктор Шокін заявив, що вніс до Ради подання про зняття недоторканності з нардепів з коаліції. "(Подання, - ред.) вже там знаходиться, про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт одного з депутатів України, члена провладної коаліції", - заявив генпрокурор. Пізніше Геращенко підтвердив, що мають намір зняти недоторканність з депутата Радикальної партії Андрія Лозового. Після подання генпрокурора потрапило в мережу.