У "Правому секторі" заявили, що знову прийдуть під АП у разі невиконання обіцянок щодо врегулювання конфлікту

Раніше президент України Петро Порошенко пообіцяв, що силового роззброєння ДУК "ПС" не буде

112.ua

У разі, якщо обіцянки щодо врегулювання ситуації навколо Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" не будуть виконані, представники ДУК "ПС" повернуться під Адміністрацію президента України у значно більшій кількості. Про це в ході пікету "Правого сектора" біля АП, який транслював телеканал "112 Україна", заявив член проводу "Правого сектора" Андрій Бондаренко.

"Наші мобілізаційні здібності досить високі. Нам не потрібно дуже багато часу для того, щоб зібратися. Якщо ситуація піде не в те русло, яке нам було обіцяно, то, звичайно, ми тут з'явимося дуже швидко, і нас буде набагато більше", - сказав Бондаренко.

Раніше про блокування бази "ПС" у Дніпропетровській обл. десантниками повідомив начальник штабу 5-го окремого батальйону ДУК Олександр Карась.

Новини за темою: АП: Бійців "Правого сектора" ніхто не намагається роззброїти, їхню базу розблокують після завершення навчань

Пізніше лідер "ПС", радник начальника Генштабу, народний депутат Дмитро Ярош заявив, що військове і політичне керівництво України вирішило навмисно спровокувати конфлікт між "Правим сектором" та бійцями ЗСУ, щоб дискредитувати добровольчі загони. Ярош зазначив, що вимагатиме розслідування даного інциденту в парламенті, оскільки вважає, що відповідальність за це несе вище керівництво.

Сьогодні вранці в "Правому секторі" заявили, що ситуація навколо бази окремого батальйону ДУК ПС не змінилася.

Новини за темою: Ярош прибув на оточену базу "Правого сектора", - журналіст

Пізніше в Генштабі зробили заяву щодо подій біля бази "ПС": нібито у Дніпропетровській області проходять навчання, а повідомлення в ЗМІ, які з'являються з цього приводу, це підштовхування до провокацій напередодні травневих свят.

У зв'язку з даним інцидентом представники "Правого сектора" пікетували Адміністрацію президента України в Києві. Пізніше в "Правому секторі" заявили, що президент України Петро Порошенко пообіцяв, що силового роззброєння ДУК не буде.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів