У Київській обл. за вихідні від переохолодження померли шестеро осіб

Четверо померли на зупинці громадського транспорту

З відкритих джерел

У Київській області за минулі вихідні (17-18 листопада) від переохолодження померли шестеро осіб. Про це повідомили в прес-службі поліції Київської області.

"Шестеро осіб загинули від переохолодження в Київській області за минулі вихідні. Четверо з них - померли на зупинці громадського транспорту", – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що смерть від холоду найчастіше настає через зловживання спиртними напоями.

"Алкоголь розширює судини на поверхні тіла і призводить до швидкої втрати тепла. Це заважає судинам уберігати від тепловтрат внутрішні органи. Крім того, спиртні напої можуть послаблювати ваш контроль над ситуацією, заважають вберегтися від ушкоджень. Викликати переохолодження також може недостатньо теплий або вологий одяг, тісне і мокре взуття, тривале перебування на вулиці в нерухомому положенні", – зазначають поліцейські.

Новини за темою: На морозі: Чому в Києві досі не у всіх будинках є тепло

Повідомляється, що основні симптоми переохолодження - блідість та оніміння шкіри, слабкість у тілі, сонливість, зниження температури тіла.

У разі переохолодження слід якомога швидше увійти в тепле приміщення; рухати кінцівками, аби посилити кровообіг у судинах, які замерзають, тільки не дуже енергійно, щоб не пошкодити замерзлі тканин; пити теплі напої, крім алкоголю.

Для зігрівання не використовувати грілку, тепло плити або каміна: уражені ділянки втрачають чутливість, тому можна легко отримати опіки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів