У Київській обл. за підозрою в організації пташиного могильника затримали власників агрохолдингу

За інформацією ЗМІ, одним із затриманих є екс-депутат від "Партії регіонів" Євген Сігал

За підозрою в організації пташиного могильника у Київській області силовики затримали власників агрохолдингу. Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України (ГПУ).

"З метою економії коштів власники "курячого" бізнесу організували утилізацію відходів шляхом їх поховання на земельних ділянках, а також створили стихійні звалища, так звані могильники. Такий спосіб перероблення несе велику загрозу здоров'ю мешканців довколишніх сіл, оскільки небезпечні сполуки, що утворюються від розкладання залишків птиці, потрапляють в ґрунт і ґрунтові води", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після виявлення посеред поля кількох звалищ із залишками птиці та надання розголосу цьому факту серед громадськості фігуранти нібито почали знищувати відходи.

"Насправді викопували ями і засипали залишки піском, після чого розрівнювали землю. Крім того, виявлено факти системного наднормативного викиду забруднюючих речовин в атмосферу та використання водних ресурсів на виробництві без відповідного дозволу", – відзначили в прокуратурі.

У відомстві додали, що внаслідок систематичного порушення норм законодавства про охорону природного середовища посадовими особами агрохолдингу довкіллю завдано збитків на суму понад 200 млн гривень.

"6 червня 2018 року проведено 14 санкціонованих обшуків у приміщеннях агрохолдингу, контролюючих організаціях, за місцем проживання задіяних у злочинній діяльності осіб, а також проведено огляд пташиних могильників та здійснено забір ґрунту і води для проведення експертиз. За результатами проведених заходів затримано власників агрохолдингу та керівника структурного підрозділу", – повідомили в ГПУ.

Затриманим повідомили про підозру за кількома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 4 ст. 28 ст. 236 (порушення правил екологічної безпеки), ч. 4 ст. 28 ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр).

"Українська правда" з посиланням на власні джерела повідомляє, що одним із затриманих є екс-депутат від "Партії регіонів" і власник підприємства з виробництва курятини "Гаврилівські курчата" Євген Сігал. 

В той же час офіціальних підтверджень цієї інформації наразі немає.

Нагадаємо, Сігал був обраний за списками "Партії регіонів" під номером 48. Є співзасновником компанії "Агромарс". В лютому 2014 року Сігал вийшов із "Партії регіонів".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів