У Києві та області викрили мережу борделів: Місячна виручка складала 1 млн гривень

До операції були залучені 200 обласних правоохоронців

Головне управління Національної поліції в Київській області

Співробітники Нацполіції та прокуратури провели операцію і затримали організаторів мережі борделів у Києві і в Київській обл. У будинках розпусти збували наркотичні речовини. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції у Київській обл.

Внаслідок операції, до якої були залучені 200 правоохоронців, було затримано 12 осіб, зокрема організатора, диспетчерів та водіїв-охоронців, які доставляли повій за адресами клієнтів і мали функцію інкасаторів.

Мережа борделів функціонувала понад три роки. Крім надання сексуальних послуг вона займалася збутом наркотичних речовин, серед яких метадон і амфетаміни. Місячний прибуток злочинців становила понад 1 млн. грн.

Головне управління Національної поліції в Київській області

До злочинного угруповання належали 35 повій різного віку, які надавали сексуальні послуги як в борделях, так і на виїзних замовленнях. За неякісне обслуговування клієнта з повій стягували штраф у розмірі 3 тис. грн, за суперечки з диспетчером – 1 тис. грн, за відмову від обслуговування клієнта – 2 тис. грн.

В результаті обшуків були вилучені грошові засоби, вогнепальна зброя, наркотичні речовини, графіки чергування повій, диспетчерів і водіїв-охоронців. Також правоохоронці вилучили 9 автомобілів, які використовувалися для функціонування мережі борделів.

Також повідомляється, що для збільшення прибутку і оновлення клієнтської бази злочинці найняли 4 осіб, які займалися розробкою і функціонуванням веб-сайтів, що рекламують сексуальні послуги, і поширенням візитівок.

Головне управління Національної поліції в Київській області

За фактом зафіксованих правопорушень було порушено кримінальні справи за ч. 2 ст. 302 (створення та утримання місць розпусти, звідництво) та ч. 3 ст. 303 (сутенерство або залучення особи до заняття проституцією) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, в лютому поліція викрила злочинне угруповання, яке координувало мережу борделів у Києві і області. Тоді було затримано 15 осіб, які опікувалися понад 60 повіями.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів