eurovision.com

У Києві відбулася зустріч делегацій країн-учасниць міжнародного конкурсу Євробачення-2017, у результаті якого Україна отримала хороші оцінки. Про це повідомив на прес-конференції в Києві виконавчий директор конкурсу Йон Ола Санд, передає "Інтерфакс-Україна".

"Всі питання, які виникали протягом 7-8 місяців, були вирішені, і я гордий повідомити, що ми повністю готові до проведення конкурсу в травні", - повідомив він.

Делегації були ознайомлені з організаційною роботою, планом спеціальних подій, з тим, як будуть організовані процес виступу та безпека учасників і гостей.

Новини за темою: Євробачення-2017: Стало відомо, під яким номером виступить O.Torvald

Зустріч голів делегацій країн-учасниць традиційно відбувається в березні і дозволяє командам краще підготуватися до участі в конкурсі. До складу делегацій входять виконавець, бек-вокалісти, автори пісні, танцюристи або інші артисти, голова прес-служби та інші; очолює делегацію керівник всієї команди, який контактує з організаторами конкурсу та Європейським мовним союзом.

Нагадаємо, Євробачення-2017 відбудеться в Києві у травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу запланований на 13 травня. Зазначимо, що перша партія квитків на Євробачення-2017 надійшла в продаж 14 лютого. За перші 15 хвилин були розкуплені всі доступні квитки на Гранд Фінал пісенного конкурсу. При цьому користувачі сайту Concert.ua, які хотіли придбати квиток, скаржилися на збої в роботі серверів.

Україну на Євробаченні-2017 буде представляти O.Torvald, Росію - Юлія Самойлова.

Новини за темою: МЗС просить Порошенка та Кабмін перенести святкування Дня Європи з 20 на 14 травня через Євробачення