У Києві до літа на дотримання норм пожежної безпеки перевірять 1,5 тис. об'єктів

Наразі перевірки влаштовують у найбільших ТРЦ столиці

ГУ ГосЧС в г. Киеве

У Києві протягом другого кварталу поточного року на дотримання норм пожежної безпеки перевірять понад 1,5 тис. об'єктів. Про це повідомили в київському главку Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДержНС).

"Протягом другого кварталу 2018 Головне управління планує перевірки понад 1500 об'єктів з масовим перебуванням людей", – йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що сьогодні, 4 квітня, співробітники ДержНС здійснювали перевірку стану пожежної та техногенної безпеки в будівлі торгово-розважального центру "Dream Town" в Оболонському районі столиці. Наголошується, що подібні перевірки наразі відбуваються ще в таких закладах, як "Магеллан", "Проспект" і "101 Tower".

Нагадаємо, київський міський голова доручив перевірити всі торгово-розважальні комплекси на відповідність нормам пожежної безпеки. Перевірку зумовлено необхідністю недопущення трагедії, аналогічної тій, що сталася в російському Кемерові, коли внаслідок пожежі в ТРЦ загинули 64 людини.

Пізніше в Київській міській держадміністрації заявили, що  через суд домагатимуться припинення роботи торгівельно-розважальних закладів, власники яких відмовляються усунути порушення пожежної безпеки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів