У Кремлі підтвердили припинення Сенцовим голодування, - Денісова

Детальну інформацію про Сенцова Денісова пообіцяла надати пізніше

Олег Сенцов Радіо Свобода

Радник президента Росії, голова ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства та прав людини Михайло Федотов підтверджує факт припинення голодування українським політв'язнем Олегом Сенцовим. Про це за підсумками розмови з Федотовим повідомила український омбудсмен Людмила Денісова.

"Він заявив, що володіє інформацією від керівництва Федеральної служби виконання покарань РФ про те, що Олег Сенцов написав заяву про відмову від голодування. Причини російський чиновник не знає. Зараз українець зустрічається з адвокатом в колонії Лабитнангі", - написала вона.

Більше інформації Денісова пообіцяла надати пізніше.

Новини за темою: Україна запросила в РФ офіційні дані щодо голодування Сенцова

Раніше сьогодні російські ЗМІ з посиланням на заступника директора Федеральної служби виконання покарань РФ (ФСВП) Валерія Максименка повідомляли, що Олег Сенцов припинив голодування. Повідомлялося, що дієтологи Москви розробили для нього спеціальну дієту для виведення його з голодування.

Нагадаємо, Олег Сенцов оголосив голодування 14 травня 2018 року. Основна вимога - відпустити на волю українців, які стали політв'язнями Кремля.

Про критичний стан здоров'я українця заявили в ООН, висловивши стурбованість. За прогнозами лікарів, четверта криза, яка характеризується відмовою органів, може розпочатися будь-якої миті. Сенцов через погіршення стану здоров'я написав заповіт на свою творчість.

Уповноважений РФ з прав людини Тетяна Москалькова назвала стан незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова "стабільним" і заявила, що йому "скорегували програму лікування".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів