Командир екс-"беркутівців" Дмитро Садовник в суді
Униан

У ГПУ не вважають, що присутність на суді екс-командира "беркутівців" Дмитра Садовника прискорила би хід справи щодо розстрілу Майдану. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив прокурор ГПУ Олексій Донський.

"Не думаю (що прискорила б, - ред.), оскільки обсяг тих матеріалів, які необхідно досліджувати суду, тих доказів, які зібрані під час досудового розслідування, він би все одно не зменшився. Тому, я думаю, що на швидкість процесу це не впливає", - зазначив прокурор.

Зазначимо, раніше адвокат сімей героїв "Небесної сотні" Віталій Тітич у коментарі кореспонденту телеканалу "112 Україна" повідомив, що сама присутність Садовника на процесі забезпечила би встановлення істини і розкриття злочинів.

"Сама його присутність на лаві підсудних означала би швидке розкриття цих злочинів, встановлення об'єктивної істини і полегшила подальший судовий розгляд, оскільки його обличчя було точно ідентифіковано в силу певних особистих ознак, його зброя ідентифікована, є кулі, є вбиті", - зазначив адвокат.

Раніше в ГПУ повідомляли, що РФ відмовила в екстрадиції 12 екс-"беркутівців", оскільки ними було отримано російське громадянство. Серед них також Дмитро Садовник, який втік в Україні з-під домашнього арешту.

Зауважимо, в березні-квітні 2014 року правоохоронці затримали, а суд заарештував екс-співробітників "Беркуту" Сергія Зінченка і Павла Аброськіна та їх командира Дмитра Садовника за підозрою у вбивствах на Інститутській. У вересні 2014 р. Садовник був відпущений судом під домашній арешт, а в жовтні екс-командир роти "Беркуту" втік.

Новини за темою: Адвокат Небесної сотні вважає, що Садовник та інші "беркутівці" не тікали, а їх обміняли