Турчинов привітав співробітників зовнішньої розвідки з професійним святом

Привітання Олександра Турчинова опубліковано на сайті РНБО

Голова РНБО Олександр Турчинов пресс-центр СНБО

Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олександр Турчинов привітав розвідників з 25-ою річницею зовнішньої розвідки України та побажав діяти на випередження в сучасних важких умовах. Привітання Турчинова опубліковано на сайті РНБО.

"Складні реалії, нові зовнішні виклики та загрози ставлять перед розвідкою відповідальні завдання, що вимагають нестандартних підходів у сфері захисту національних інтересів. Завдяки самовідданій праці ви досягаєте вагомих результатів на передньому краї нашої країни, беручи участь в Антитерористичній операції, а також далеко за межами України", - сказав Турчинов.

Служба зовнішньої розвідки здійснює розвідувальну діяльність у політичній, економічній, військово-технічній, науково-технічній, інформаційній та екологічній сферах. Після проголошення незалежності України в складі Служби національної безпеки було створено Головне управління розвідки (28 грудня 1991 р.). З 2004 р. служба функціонує як самостійний державний орган.

Новини за темою: Розвідка зафіксувала використання бойовиками літаків-розвідників Іл-20 та Су-24, - Скібіцький

Також сьогодні Україна відзначає 25-у річницю референдуму про незалежність. 1 грудня 1991 р. понад 90% жителів висловилися на підтримку незалежності України. З річницею українців вже привітав президент Петро Порошенко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів