Турчинов: Підрозділи РФ, дислоковані поблизу кордону, здатні упродовж 2-3 годин вторгнутися в Україну

За словами Турчинова, "Кремль продовжує готуватися до повномасштабної війни, яка загрожує не тільки Україні, але й іншим країнам Центральної та Східної Європи"

Секретар РНБО Олександр Турчинов news.bigmir.net

Підрозділи РФ, дислоковані поблизу державного кордону, здатні протягом 2-3 годин вторгнутися в Україну. Про це в ході свого виступу, який транслював телеканал "112 Україна", заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

"У разі ухвалення Москвою політичного рішення із розширення масштабів збройної агресії проти України 1 і 2 армійські корпуси будуть вести наступальні дії після їх перегрупування і посилення російськими регулярними військами. Російські підрозділи, дислоковані поблизу державного кордону, здатні протягом 2-3 годин вторгнутися на територію нашої держави. Готуються до війни і військово-промислові комплекси Росії", - заявив Турчинов.

За словами Турчинова, "Кремль продовжує готуватися до повномасштабної війни, яка загрожує не тільки Україні, але й іншим країнам Центральної і Східної Європи".

Також секретар РНБО заявив, що спільні російсько-білоруські навчання "Захід-2017" можуть бути підготовкою до наступальної операції РФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...