Турчинов: До санкцій проти РФ потрібно додати заборону на прохід кораблів через Босфор і відключення від системи SWIFT

Турчинов заявив, що РФ "підтримує та фінансує як наступальні ядерні програми, так і терористів"

СНБО

Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олександр Турчинов вважає, що до санкцій щодо Росії потрібно додати заборону на прохід військових кораблів РФ через Босфор і відключення від системи SWIFT. Про це він заявив в інтерв'ю "Укрінформу".

"Загроза миру, яка сьогодні виходить від Росії, вимагає адекватної реакції й активних дій. Вважаю, що варто було б замислитися над тим, щоб додати до санкцій також і блокування проходження їхніх військових кораблів через Босфор, відключення від системи SWIFT російської фінансової системи, яка підтримує та фінансує як наступальні ядерні програми, так і терористів, а також зробити інші дієві кроки", - заявив він.

Новини за темою: Роскомнагляд погрожує Facebook, Twitter і Google санкціями

Нагадаємо, розмови про відключення Росії від системи SWIFT почалися ще торік влітку. У Держдепартаменті США не виключали такого кроку. Поряд з тим також повідомлялося, що Центральний банк Росії підключив 91 банк до вітчизняного аналогу SWIFT. Крім того, раніше прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон допускав відключення РФ від SWIFT у разі провалу перемир'я на Донбасі.

Новини за темою: В уряді РФ визнали, що санкції дестабілізували економіку Росії

Джерело: Укринформ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів