Турчинов анонсував нові санкції проти "організаторів та спостерігачів виборів" у ОРДЛО та низки українських компаній

Новий пакет санкцій готується низкою держорганів

З відкритих джерел

Секретар Ради нацбезпеки й оборони Олександр Турчинов анонсував нові санкції щодо осіб, причетних до проведення "виборів" на окупованій території Донбасу, а також українських компаній, які співпрацюють з Росією. Про це він заявив журналістам у Києві, передає "112 Україна".

"Хочу сказати, зараз готується новий пакет санкцій РНБО. Готують пропозиції Кабінет міністрів, СБУ, Верховна Рада внесе свої пропозиції. Я переконаний, що це буде потужний пакет різнопланових санкцій, зокрема проти тих, хто був керівником, натхненником та організатором проведення фейкових "виборів" на окупованій території, і проти широкого спектру українських підприємств, які співпрацюють з оборонним комплексом або посилюють безпеку й оборону РФ", - сказав Турчинов.

За його словами, до нового списку можуть увійти окремі представники європейських країн, які брали участь у "виборах" нібито як "спостерігачі".

Нагадаємо, що 11 листопада в самопроголошених "Донецькій та Луганській народних республіках" відбулося "голосування" на так званих "виборах глав народних республік" і "депутатів народних рад". Цей фарс не визнають ні Київ, ні світова спільнота. Це підтверджують й офіційні заяви Євросоюзу і НАТО. За підсумками голосування" чинні ватажки бойовиків Денис Пушилін ("ДНР") та Леонід Пасічник ("ЛНР") зберегли свої посади.

У ЦВК України заявили, що ці "вибори" не матимуть жодних правових наслідків.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів