ЦВК провела звичайну нараду, скандал про Дніпропетровську ТВК створений штучно, - Усенко-Чорна

На запитання журналістів не збиралися члени ЦВК припиняти повноваження Дніпропетровської ТВК, Усенко-Чорна заявила: "Ні, це фейковая новину, і мені дуже шкода, що один з членів ЦВК причетний до цього"

Жанна Усенко-Чорна 112.ua

Центральна виборча комісія провела звичайна нарада, ніяких рішень не приймалось. Про це в коментарі кореспонденту телеканалу "112 Україна" заявила член ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

"Відбулася одна з рядових нарад ЦВК, обговорювалися питання, в той же час, один з моїх колег, незважаючи на те, що є етика державного службовця, я не можу коментувати його цілі але чомусь йому дуже захотілося зробити з цього сенсацію. Хочу розвіяти, що ніякої сенсації немає. Мені стало відомо, що створюється певна скандальна ситуація з приводу того, що ЦВК має приймати якісь рішення, які припиняти повноваження певних членів комісії, то я б хотіла зазначити, що сьогодні жодного засідання ЦВК проводити не буде", - заявила Усенко-Чорна.

На запитання журналістів не збиралися члени ЦВК припиняти повноваження Дніпропетровської ТВК, Усенко-Чорна заявила: "Ні, це фейковая новину, і мені дуже шкода, що один з членів ЦВК причетний до цього".

Відзначимо, раніше в ефірі телеканалу "112 Україна" кандидат в мери Дніпропетровська Борис Філатов заявив, що ЦВК проводить нараду для того, щоб анулювати повноваження Дніпропетровської ТВК і зірвати вибори.

Новини за темою: У Дніпропетровській обл. зафіксували 82 порушення на виборах

"В даний момент проходить нарада ЦВК під керівництвом Охендовського. Пан Охендовський і компанія збираються анулювати повноваження міської виборчої комісії, відповідно це спричинить колапс у районних виборчих комісіях. У нас є серйозні побоювання і ми розуміє, що ситуація є критичною", - заявив Філатов.

Відзначимо, в той же час народний депутат від "Народного фронту" Андрій Левус на своїй сторінці у Facebook повідомляє, що в Дніпропетровську комісія розпочала роботу. Приймають протоколи першої дільничної комісії.

Зазначимо, що екзит-поли дають суперечливі відомості про лідера гонки в Дніпропетровську.

За даними екзит-полу соціологічної компанії "ФОМ-Україна", в мерських перегонах у Дніпропетровську лідирує Олександр Вілкул з результатом 50,7 % голосів. Борис Філатов набрав 49,3%. Екзит-пол, який проводив "Опозиційний пліч" у міській раді, наводить цифри 53% на користь Вілкула і 45% - на користь Філатова.

Новини за темою: Результати виборів у Дніпропетровську: За даними паралельного підрахунку "Опори", перемагає Філатов

Народний депутат Борис Філатов перемагає в другому турі виборів мера Дніпропетровська за даними екзит-полу, проведеного соціологічною службою "Социс". За даними соціологів, Філатов набрав 55,8% голосів виборців, його опонент Олександр Вілкул - 41,5%.

Оприлюднені перші результати екзит-полів в Дніпропетровську. Так, за даними Київського міжнародного інституту соціології, за Бориса Філатова (партія "УКРОП") проголосували 62% виборців, за Олександра Вілкула ("Опозиційний блок") - 38%.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів