"Топаз" вийшов із СІЗО і заявив, що їхати на Донбас не збирається

Автомобіль "Топаза" заблокували представники патріотичних організацій

mediaport.ua

Активіст харківського "Антимайдану" Гнат Кромський, відомий за прізвиськом "Топаз", вийшов на свободу - однак його зустріли представники Антикорупційного блоку учасників АТО й інші патріотично налаштовані люди, передає "Інтерфакс-Україна".

Вони в грубій емоційній формі зажадали, щоб "Топаз" вийшов з машини і відповів на їхні запитання. Зокрема їх цікавило, чим він має намір займатися на волі і чи планує виїхати до РФ або на непідконтрольну уряду частину Донбасу.

На виїзді з СІЗО машину "Топазу" намагалися блокувати.

"Я хочу додому, я хочу до сім'ї. Це все, чого я хочу. У мене є будинок і буду цим займатися... Не збираюсь я в Росію. Якби я хотів на Донбас, я б поїхав за обміном", - сказав Кромський.

"На Донбасі - бойовики. Вони за свою ідею воюють, вони бойовики. Я не знаю щодо терористів", - заявив Кромський.

Активісти також домоглися від Кромського визнання, що він засуджує дії РФ. Після нетривалого спілкування вони дозволили машині проїхати.

Як повідомлялося, Жовтневий райсуд Харкова перерахував термін "Топазу" й ухвалив рішення про його негайне звільнення з-під варти.

Нагадуємо, харків'янин Гнат Кромський був членом охорони "Антимайдану" в Маріїнському парку в Києві. Став відомий за позивним "Топаз" після появи в інтернеті відео, знятого в таборі "Антимайдану". Також він брав участь у захопленні будівлі Харківської ОДА 1 березня 2014 року, був активним учасником масових заворушень навесні 2014 року.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів