Сурков: США запропонували доповнення до російського проекту резолюції про миротворців, РФ згодна на 3 з них

У Белграді 13 листопада відбулася зустріч Суркова зі спецпредставником США по Україні Куртом Волкером

RFE

Помічник президента Росії Владислав Сурков заявив, що США запропонували доповнення до російського проекту резолюції по місії ООН на Донбасі. Про це він заявив за підсумками зустрічі в Белграді зі спецпредставником США по Україні Куртом Волкером, повідомляє "ТАСС".

За його словами, частина пропозицій США до проекту резолюції РФ про місії ООН на Донбасі є прийнятною.

"Детально обговорили російську ініціативу щодо розгортання сил ООН в Україні. Американські друзі передали свої пропозиції до нашого проекту резолюції Радбезу - двадцять дев'ять абзаців. Три з них наша делегація визнала прийнятними. Небагато, звичайно. Але все-таки три — не нуль. Краще, ніж нуль", - сказав Сурков.

Сурков додав, що "сторони вирішили продовжувати роботу зі зближення позицій".

"Представники Росії та США солідарні в головному - мінські угоди повинні бути реалізовані. Для цього необхідно прискорити виконання політичних зобов'язань Києва за одночасного зміцнення безпеки в зоні конфлікту", - зазначив помічник президента РФ.

Новини за темою: "Ми не допустимо другого Кіпру на Донбасі": Що Волкер мав на увазі?

Нагадаємо, у Белграді 13 листопада відбулася зустріч Суркова зі спецпредставником США по Україні Куртом Волкером. Раніше Волкер і Сурков проводили переговори 21 серпня в Мінську і 7 жовтня — в Белграді.

Новини за темою: Багатоверстатник Волкер: Як США вирішують свої геополітичні завдання за рахунок України

Зазначимо, що нещодавно Волкер заявив, що у Росії є два варіанти дій на Донбасі: створити заморожений конфлікт, як в Абхазії, Південній Осетії або Придністров'ї, чи вивести свої сили і сприяти розміщенню миротворців ООН, що принесе всім мир і дозволить просуватися у втіленні мінського процесу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...