RFE
Помічник президента Росії Владислав Сурков заявив, що США запропонували доповнення до російського проекту резолюції по місії ООН на Донбасі. Про це він заявив за підсумками зустрічі в Белграді зі спецпредставником США по Україні Куртом Волкером, повідомляє "ТАСС".

За його словами, частина пропозицій США до проекту резолюції РФ про місії ООН на Донбасі є прийнятною.

"Детально обговорили російську ініціативу щодо розгортання сил ООН в Україні. Американські друзі передали свої пропозиції до нашого проекту резолюції Радбезу - двадцять дев'ять абзаців. Три з них наша делегація визнала прийнятними. Небагато, звичайно. Але все-таки три — не нуль. Краще, ніж нуль", - сказав Сурков.

Сурков додав, що "сторони вирішили продовжувати роботу зі зближення позицій".

"Представники Росії та США солідарні в головному - мінські угоди повинні бути реалізовані. Для цього необхідно прискорити виконання політичних зобов'язань Києва за одночасного зміцнення безпеки в зоні конфлікту", - зазначив помічник президента РФ.

Новини за темою: "Ми не допустимо другого Кіпру на Донбасі": Що Волкер мав на увазі?

Нагадаємо, у Белграді 13 листопада відбулася зустріч Суркова зі спецпредставником США по Україні Куртом Волкером. Раніше Волкер і Сурков проводили переговори 21 серпня в Мінську і 7 жовтня — в Белграді.

Новини за темою: Багатоверстатник Волкер: Як США вирішують свої геополітичні завдання за рахунок України

Зазначимо, що нещодавно Волкер заявив, що у Росії є два варіанти дій на Донбасі: створити заморожений конфлікт, як в Абхазії, Південній Осетії або Придністров'ї, чи вивести свої сили і сприяти розміщенню миротворців ООН, що принесе всім мир і дозволить просуватися у втіленні мінського процесу.