Суд відхилив позов Саакашвілі щодо бездіяльності ДМС

Раніше відділення ДМС відмовило політикові в наданні статусу біженця

Фото з відкритих джерел

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив у задоволенні позову Міхеїла Саакашвілі до Державної міграційної служби України та Управління Державної міграційної служби (ДМС) у Київській обл., повідомляється на сайті суду.

Саакашвілі просив визнати протиправною та незаконною бездіяльність ДМС щодо розгляду скарги на наказ та повідомлення про відмову в оформленні документів для вирішення питання про визнання Саакашвілі біженцем.

Також Саакашвілі просив суд визнати протиправною та незаконною бездіяльність Управління ДМС у Київській обл. щодо непередання матеріалів особової справи Саакашвілі до ДМС.

Після виходу з нарадчої кімнати суд оголосив рішення – Міхеілові Саакашвілі у задоволенні позову відмовити повністю, оскільки відповідачі не вийшли за межі розумного терміну під час розгляду оскаржуваних позивачем дій.

Нагадаємо, що це вже не перший позов Саакашвілі щодо рішення ДМС. 5 лютого Апеляційний суд відмовився визнати Саакашвілі особою, що потребує додаткового захисту.

3 січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив Саакашвілі у визнанні незаконним рішення Управління ДМС у Київській області, яким йому відмовлено у визнанні біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту після позбавлення громадянства України. Суддя Окружного адмінсуду Києва Тетяна Скочок оголосила рішення: "У задоволенні позову відмовити повністю".

5 січня Тбіліський міський суд визнав винним Міхеїла Саакашвілі у справі "про злісне перевищення повноважень на посаді президента Грузії" і присудив три роки позбавлення волі. Саакашвілі вважає, що українська влада навмисно прискорює розгляд питання про його статус в Україні, щоб мати формальні підстави для екстрадиції його з країни.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів