Суд у справі Крисіна перенесли на 15 березня

Наступне засідання справи відбудеться 15 березня о 13:30

Радио Свобода

Дарницький райсуд Києва переніс розгляд справи за звинуваченням Юрія Крисіна в тортурах на середину березня, передає "УП".

Наступне засідання справи відбудеться 15 березня о 13:30.

Після закінчення засідання Крисін не поспішав виходити з будівлі. Біля двох виходів суду чергували представники націоналістичних організацій, щоб влаштувати йому "коридор ганьби" і підготували сніжки.

Члени С14 перевіряли всіх підозрілих осіб - просили дістати телефони і показати останні дзвінки та повідомлення.

Після закінчення засідання пройшло півгодини, однак Крисін не виходить з будівлі. Активісти кажуть, що він боїться.

"Він не вийде, тому що на вулиці чекають його і неодноразово погрожували йому", - каже адвокат Тетяна Гнатюк.

Нагадаємо, 26 лютого Юрія Крисіна облили зеленкою в Інституті серця. Зазначалося, що Крисін, зайнявши ліжко в дитячому відділенні Інституту серця, намагається сховатися від слідства, оскільки незабаром очікується апеляційний суд у справі про загибель Веремія.

Зазначимо, Крисін є фігурантом справи про напад на журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія. Його звинувачували в організації групи, яка напала на автомобіль журналіста і побила його самого битами. Також досі не встановлено, хто з учасників нападу завдав журналісту вогнепальне поранення в живіт, яке стало смертельним.

Суд засудив Крисіна до 4 років умовно і зобов'язав сплатити судові витрати. Суддя визнав у його діях тільки хуліганство, а також виявив дві пом'якшувальні обставини - наявність малолітніх дітей і каяття.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів