Суд у Києві заарештував "вертолітний майданчик Януковича"

"Майно передано на відповідальне зберігання ДП "Фінансування інфраструктурних проектів"", - додав генпрокурор

Цензор.нет

Столичний Апеляційний суд за поданням Генпрокуратури наклав арешт на земельні ділянки, розташовані в районі Паркової дороги в Києві, які називають "вертолітним майданчиком Януковича". Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко у Facebook.

Він уточнив, що також заборонено розпоряджатися і відчужувати вказані земельні ділянки. Їхня площа складає 2 га, власник ТОВ "Амадеус Ко".

"Майно передано на відповідальне зберігання ДП "Фінансування інфраструктурних проектів"", - додав генпрокурор.

Нагадаємо, вертолітний майданчик на Парковій дорозі почали споруджувати 2010 року, а відкрили його в 2012 році. Замовником будівництва була фірма "Амадеус Ко". Спочатку планувалося, що майданчик будуть використовувати для прийому офіційних делегацій. Також вертолітний майданчик планували використовувати для потреб президента, щоб не створювати в Києві додаткових заторів під час пересування кортежу. Про непоправну шкоду для дніпровських схилів активісти та експерти заявляли вже тоді, коли майданчик споруджували.

У листопаді 2014 року невідомі, які представилися бійцями батальйону "Айдар", вимагали повернути вертолітний майданчик державі, оскільки сплата за його оренду досі надходить на рахунок Януковича.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів