Сергій Курченко
zn.ua

Печерський суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури України щодо обрання запобіжного заходу у вигляді арешту бізнесмену-втікачеві Сергію Курченку. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Повторне клопотання Генеральної прокуратури України щодо обрання йому запобіжного заходу - тримання під вартою - слідчим суддею Печерського районного суду Києва задоволено, про що винесено відповідну постанову", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що прокуратурою доведено і слідчим суддею підтверджено відповідність клопотання Генеральної прокуратури України вимогам Кримінально-процесуального кодексу України, дотримання стороною обвинувачення вимог закону при подачі клопотання, обґрунтування його вимог і наведення доводів щодо необхідності обрання С. Курченку саме тримання під вартою.

Заходи щодо здійснення міжнародного розшуку Курченка і притягнення його до кримінальної відповідальності тривають.

Нагадаємо, 28 грудня Апеляційний суд Києва скасував дозвіл на затримання і тримання під вартою бізнесмена-втікача часів Януковича Сергія Курченка.

>Екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка і бізнесмена Сергія Курченка підозрюють у заподіянні Україні 198 млрд грн збитків. Сам Сергій Курченко після Євромайдану виїхав до Росії.

У квітні 2014 р. Курченка було оголошено в міжнародний розшук. У березні 2014 р. Генпрокуратурою було відкрито кримінальне провадження проти посадових осіб держпідприємств, які виробляють зріджений газ: акціонерних товариств "Укргазвидобування", "Чорноморнафтогаз" і "Укрнафта".

У березні 2016 р. щодо Курченка було складено повідомлення про підозру "як керівникові злочинної організації, яка протягом 2013 р. і на початку 2014 р. вчинила тяжкі та особливо тяжкі злочини у банківській галузі".