Ведучі Євробачення-2017 Остапчук, Скічко, Мірошниченко
UA: Перший

Ведучими пісенного конкурсу "Євробачення-2017", який пройде в Києві, стануть Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тимур Мірошниченко. Про це повідомляє UА:Перший.

"Україна стане першою країною, де ведучими працюватимуть троє хлопців. Тимура Мірошниченка не треба представляти. Його добре знає не тільки українська, але й європейська публіка. Олександр Скічко та Володимир Остапчук - дотепні і професійні ведучі, за плечима яких сотні ефірів і заходів. Тому я з упевненістю можу сказати - концерти Євробачення-2017 будуть несподіваними, цікавими і запам'ятаються глядачам надовго", - прокоментував обрання нової команди заступник керівника "Національної громадської телерадіокомпанії України" Павло Грицак.

Новини за темою: O.Torvald: Що потрібно знати про представника України на Євробаченні-2017

Відзначається, що ведучих обирали шляхом складного кількаетапного конкурсу. Крім досвіду ведення телевізійних шоу в прямому ефірі, претенденти повинні були продемонструвати володіння англійською мовою, почуття гумору, впевненість, артистизм і різноманітні таланти.

Володимир Остапчук та Олександр Скічко мають багаторічний досвід ведення шоу і прямих ефірів. Вони будуть вести всі шоу пісенного конкурсу: репетиції, півфінали і фінал.

Новини за темою: До Євробачення у Києві розмістять дві об'ємні інсталяції для селфі

Тимур Мірошниченко - експерт Євробачення, ведучий UA: Перший. Він був коментатором міжнародного пісенного конкурсу з 2011 року і вів Дитяче Євробачення в Києві в 2009 і 2013 роках. Йому випала роль бути ведучим грін-руму, де виконавці чекатимуть результати конкурсу.

Зазначимо, що Євробачення-2017 відбудеться в Києві у травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня.

Як повідомлялося, найближчим часом у продаж повинна надійти партія вільних квитків на Гранд Фінал Євробачення-2017, які зможе придбати кожен охочий. Про це повідомив офіційний квитковий агент конкурсу Concert.ua.

Україну на Євробаченні-2017 буде представляти O. Torvald.