США порадили своїм громадянам переглянути подорожі в області, де запровадять воєнний стан

Посольство також радить американцям уникати демонстрацій

dniprograd.org

США порадили своїм громадянам переглянути подорожі в області, де запровадять воєнний стан, та уникати демонстрацій. Про це повідомляється на сайті посольства США в Україні.

Посольство ще оцінює, як воєнний стан може вплинути на ці регіони. Водночас посольство США рекомендує американцям в Україні вжити певних заходів.

Новини за темою: Порошенко про воєнний стан: Проводьте концерти, ходіть у банки і не скуповуйте сірники

По-перше, громадянам США рекомендували переглянути подорожі до районів, у яких діє воєнний стан. Також радять очікувати більшу, ніж зазвичай, присутність поліції, неочікувані перекриття вулиць, обмеження та обшуки. Американцям радять уникати демонстрацій, моніторити медіа, дотримуватися локальних інструкцій щодо правопорядку, повідомити родичам про те, що вони у безпеці.

Новини за темою: Україна узгодила з МКЧХ спільні дії щодо захисту військовополонених українських моряків, - МЗС

Також рекомендується зареєструвати свої контактні дані в програмі Smart Traveller Program (STEP), щоб отримувати оновлену інформацію.

"Стежте за Twitter і веб-сторінкою посольства США для отримання доповнень до інформації", - йдеться у повідомленні. 

Новини за темою: Військові адміністрації не створюватимуть на час воєнного стану, діятимуть штаби оборони, - Порошенко

Нагадаємо, у зв'язку з Азовською кризою Верховна Рада на позачерговому засіданні 26 листопада погодила президентську ініціативу запровадити воєнний стан на 30 днів у певних регіонах. Президент підкреслив, що не вдаватиметься до обмеження свобод громадян, доки в цьому не буде необхідності.

Зауважимо, РНБО роз'яснює, що режим воєнного стану почав діяти з 14:00 26 листопада в десяти регіонах України - Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії.

Новини за темою: Запровадження воєнного стану вплине на навчальний процес тільки в разі необхідності посилити безпеку дітей, - Міносвіти

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів