Справа Скрипаля: Підозрюваний Петров виявився військовим лікарем ГРУ РФ Олександром Мішкіним

Відзначається, що Мішкін закінчив одну з елітних військово-медичних академій і служив у ВМС РФ

bellingcat.com

Підозрюваний в отруєнні екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля Олександр Петров насправді виявився військовим лікарем ГРУ РФ Олександром Мішкіним. Про це свідчать дані Bellingcat.

"Ми визначили "Олександра Петрова" як доктора Мишкіна Олександра Євгеновича - підготовленого військового лікаря на службі в ГРУ", – йдеться у повідомленні.

За інформацією Bellingcat, Олександр Мішкіним народився 13.07.1979 року в селі Лойга в Архангельської області РФ. Він навчався і закінчив одну з російських елітних військово-медичних академій, і був військовим лікарем для російських військово-морських збройних сил.

"Під час своїх медичних досліджень Мішкіна було завербовано ГРУ, а в 2010 році він переїхав до Москви, де отримав псевдонім, другий ідентифікаційний код і паспорт на ім'я Олександра Петрова", – йдеться у тексті дослідження.

bellingcat.com

Відзначається, що Мішкін кілька разів відвідував Україну під час Революції Гідності. Відзначається, що військове звання Мішкіна невідоме, проте виходячи з того, що військово-медичну академію курсанти закінчують у званні старшого лейтенанта і 15-річний стаж Мішкіна, він був або підполковником, або полковником.

Раніше британська поліція назвала імена головних підозрюваних у скоєнні замаху в Солсбері на колишнього полковника ГРУ РФ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Це якісь Олександр Петров і Руслан Боширов – росіяни, за словами прем'єр-міністра Великої Британії Терези Мей, діючі офіцери військової розвідки РФ.

Росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов дали інтерв'ю телеканалу RT, в якому заявили, що займаються підприємництвом, а не працюють в ГРУ, і в Солсбері прилетіли відірватися і подивитися на Солсберійський собор зі шпилем у 123 метри. Петров і Боширов заявили, що дійсно були 4 березня в Солсбері - в день, коли отруїли Скрипалів. 

Пізніше The Insider і Bellingcat з'ясували, що Руслан Боширов насправді виявився полковником ГРУ Анатолієм Чепігою. Guildhall з посиланням на власні джерела в Державній прикордонній службі України повідомляв, що підрозділ полковника спецназу ГРУ РФ Анатолія Чепіги під час Революції гідності міг знаходитися в Києві і брати активну участь в ескалації подій на Майдані.  

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів