Спецслужби РФ намагалися здійснити кібератаку на інфосистему судової влади України, - СБУ

Вірусна програма з'єднувалася з контрольно-командних серверів із російськими IP-адресами

Открытый источник

СБУ блокувала спробу російських спецслужб здійснити масштабну кібератаку на інформаційно-телекомунікаційну систему судової влади України. Про це повідомили в прес-центрі спецслужби.

Встановлено, що кібератака стартувала з розсилання електронною поштою заражених вірусом підроблених бухгалтерських документів. "Після відкриття файлів на комп'ютери приховано завантажувалося шкідливе програмне забезпечення для несанкціонованого втручання в судові інформаційні системи та викрадення службової інформації", - уточнили в СБУ.

У спецслужбі встановили, що виявлена вірусна програма з'єднувалася з контрольно-командних серверів із російськими IP-адресами. 

"За висновком фахівців, задум спецслужб РФ полягав у блокуванні сталого функціонування судової інформаційної системи України. Завдяки спільним заходам з Державною судовою адміністрацією та Держспецзв'язку вдалося локалізувати негативні акції кібератаки та попередити її подальший розвиток", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що в жовтні Рада національної безпеки і оборони доручила правоохоронцям посилити захист інформаційних ресурсів Центральної виборчої комісії та реєстру виборців у зв'язку з можливим втручанням Росії.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів