Спеціальні пенсії для держслужбовців збираються скасувати

Реформа не торкнеться військових, поліції і чорнобильців

Міністерство соціальної політики має намір скасувати спеціальні пенсії для держслужбовців за винятком військових, поліції і чорнобильців. Про це в інтерв'ю "112.ua" заявив заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

"Можемо говорити, що документом скасовані спеціальні пенсії. Але тим, кому вони вже призначені, у них їх ніхто не відбере. Вона буде сплачуватися у тому ж розмірі, в якому сплачується", - заявив Шамбір.

Заступник міністра пояснив, що норма торкнеться спеціальних пенсій, які отримують ті, хто працювали на "держслужбі і в прокуратурі", реформа не торкнеться військових і поліції.

"Ці пенсії отримують ті, які працювали на держслужбі, у прокуратурі, всі інші. Все це ліквідується... Питання військових пенсій у нас йде окремо. І вони залишаються окремим законом. Поліція, військові, це все йде за військовим законом. Чорнобильців ми також не зачіпаємо", - заявив Шамбір.

Повне інтерв'ю із заступником міністра соціальної політики Миколою Шамбором про основні положення законопроекту про пенсійну реформу читайте тут.

Як повідомлялося, 17 травня Кабмін затвердив законопроект про пенсійну реформу і направив його на розгляд Ради реформ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...