Швейцарія запровадить безвіз для України 11 червня

Президент України провів зустріч з керівником Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії

Президент України провів зустріч з керівником Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Адміністрація Президента України

Безвізовий режим з Швейцарією для України буде введе 11 червня. Про це стало відомо за підсумками зустрічі президента Петра Порошенка та керівника Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтера, передає прес-служба глави держави.

"Під час зустрічі було також відзначено налаштованість обох сторін на подальше поглиблення двосторонньої співпраці. Глава зовнішньополітичного відомства Швейцарії підтвердив, що його країна введе з 11 червня безвізовий режим для українських громадян разом з Європейським Союзом", - повідомили в прес-службі Порошенка.

Зазначимо, що Швейцарія не є членом Шенгенської зони, проте на території держави діє її законодавство, вона входить до митного союзу з ЄС. Аналогічна ситуація і з Ліхтенштейном. З урахуванням того, що Шенгенські правила і процедури розробляються та змінюються в рамках законодавчого процесу ЄС, можливості цих двох держав у їх виробленні є досить обмеженими: фактично вони можуть приймати ті умови, які виробляє ЄС, або припинити співпрацю.

Сьогодні Україна і Швейцарія підписали угоду про візову лібералізацію.

Як повідомлялося раніше, в Страсбурзі 17 травня пройшла церемонія підписання угоди про введення ЄС безвізу для громадян України.

Згідно з рішенням, українці, що мають біометричний паспорт, зможуть поїхати до ЄС без візи на 90 днів протягом 180-денного періоду для туризму, відвідування родичів або друзів, або для комерційних цілей, тимчасове працевлаштування при цьому заборонено.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів