Щодо організаторів "виборів" в ОРДЛО може бути запроваджено санкції

19 листопада міністри закордонних справ країн - членів Європейського Союзу мають намір обговорити ситуацію в Україні на зустрічі в Брюсселі

Rzeczpospolita

Щодо організаторів так званих виборів в ОРДЛО може бути запроваджено санкції. Про це в коментарі журналістам сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає "112 Україна".  

"Санкції торкнуться тих, хто причетний до організації цих псевдовиборів, і тих, кого оберуть. Ми щойно обговорили це питання з Йоганнесом Ганом (Європейський комісар з питань розширення та політики добросусідства, - ред.), і санкції - це окреме питання в порядку денному Ради міністрів закордонних справ. І нині йдеться про конкретні дії, а не тільки про політичні гасла, адже Росія розуміє тільки мову сили. Політичні заяви - це важливо, солідарність також важлива, але реальні кроки є більш дієвими", - сказав Клімкін. 

Зазначимо, що 19 листопада міністри закордонних справ країн - членів Європейського Союзу мають намір обговорити ситуацію в Україні на зустрічі в Брюсселі. Про це повідомляє кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк. 

Twitter Рікарда Йозвяка

Нагадаємо, бойовики призначили в окупованих районах Донецької та Луганської областей "вибори" на неділю, 11 листопада. "Обирати" будуть "глав республік", а також "депутатів". Україна і світове співтовариство вже засудили проведення цих "виборів", а в Кремлі заявили, що вирішать щодо їхнього визнання чи невизнання після підсумкових результатів. Президент України очікує на нові санкції проти РФ через організоване нею "голосування" в ОРДЛО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів