Щодня оглядають лікарі: У Росії заявляють, що стан здоров'я Сенцова задовільний

Раніше повідомлялося, що Олег Сенцов перебуває в поганому стані, однак відмовляється від госпіталізації

Український режисер Олег Сенцов З відкритих джерел

Стан здоров'я українського політв'язня Олега Сенцова задовільний. Про це повідомили в прес-службі Федеральної служби виконання покарань РФ по Ямало-Ненецькому округу.

"Засуджений Сенцов О. Г. перебуває під постійним динамічним наглядом медичних працівників установи, де він відбуває покарання. Щодня Сенцов О. Г. оглядається медичними працівниками, проводяться клініко-лабораторні та інструментальні дослідження. Йому призначено і проводиться лікування, спрямоване на підтримання основних функцій органів і систем організму, недопущення розвитку ускладнень", – йдеться у повідомленні.

У ФСВП додали, що 6 серпня проводилося чергове лабораторне обстеження Сенцова.

"За результатами огляду та обстеження погіршення стану здоров'я не виявлено. Фактів відмови Сенцова О. Г. від підтримувальної терапії та медичної допомоги не зареєстровано. Стан здоров'я Сенцова О. Г. оцінюється як задовільний", – підсумували у ФСВП.

Новини за темою: Москалькова заявила, що спілкувалася із Сенцовим, і опублікувала фото відеоконференції з ним

Раніше адвокат Сенцова Дмитро Дінзе повідомив, що український політв'язень перебуває в поганому стані, однак відмовляється від госпіталізації. Повідомлялося, що у Сенцова сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також дуже низький пульс - близько 40 ударів на хвилину.

Адвокат зазначив, що в Олега погано із серцем і його двічі намагалися умовити виїхати до лікарні. Сенцов проти переведення його в громадянську лікарню Лабитнангі, оскільки "завідувач реанімаційного відділення агресивно до нього ставиться і, найімовірніше, може лише нашкодити йому". Він також проти переведення його в лікарню, "оскільки просто не витримає етапування і може померти".

Як повідомлялося, Сенцова і Кольченка було затримано російськими правоохоронними органами в Криму в травні 2014 року. В серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років, а Кольченка – до 10 років колонії. Їх звинувачують у терористичній діяльності.

14 травня цього року Олег Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів, які ув'язнені в російських в'язницях. Сьогодні, 7 серпня, триває 86-й день голодування.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів