Сенцову поставили ультиматум та пригрозили зробити з нього овоч, - адвокат

"Овоч - це він буде просто тупо лежати на ліжку з трубкою в носі або в роті", - сказав Дінзе

Відкриті джерела

Українському політв'язню Олегу Сенцову поставили ультиматум, пригрозивши зробити з нього овоч, якщо він не припинить голодування Про це Meduza розповів адвокат політв'язня Дмитро Дінзе.

За словами адвоката, рішення про припинення голодування прийнято після того, як російські лікарі і тюремники висунули ультиматум Сенцову, запропонувавши або добровільно припинити голодування, або погодитися на примусове годування.

Дінзе розповів, що Сенцову дали тиждень на роздуми, а у разі відмови припинити голодування - пообіцяли вивезти в реанімацію, прикувати до ліжка і почати примусово годувати через трубку.

"І сказали, що з нього овоч зроблять. Овоч - це він буде просто тупо лежати на ліжку з трубкою в носі або в роті. Вони вважають, що він вже нездатний віддавати звіт своїм діям, що голодування перейшло в стадію, коли настала точка неповернення", - заявив він.

Новини за темою: Адвокат: шанс Сенцова вийти з голодування - 50 на 50%

Як повідмолялося, сьогодні Олег Сенцов припинив голодування. Російська сторона офіційно повідомила про заяву Сенцова, проте причини не назвала.

Раніше сьогодні російські ЗМІ з посиланням на заступника директора Федеральної служби виконання покарань РФ (ФСВП) Валерія Максименка повідомляли, що Сенцов припинив голодування і дієтологи Москви розробили для нього спеціальну дієту для виведення його з голодування.

Нагадаємо, Олег Сенцов оголосив голодування 14 травня 2018 року. Основною вимогою було відпустити на волю українців, які стали політв'язнями Кремля.

Про критичний стан здоров'я українця заявляли в ООН, висловивши стурбованість. За прогнозами лікарів, четверта криза, яка характеризується відмовою органів, могла розпочатися будь-якої миті. Сенцов через погіршення стану здоров'я написав заповіт на свою творчість.

Уповноважений РФ з прав людини Тетяна Москалькова назвала стан незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова "стабільним" і заявила, що йому "скоригували програму лікування".

Новини за темою: Мою думку не враховують: Сенцов повідомив у листі про початок примусового годування з 6 жовтня

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів