СБУ здійснила обшуки в підозрюваного в організації "вбивства" Бабченка: Вилучили тільки телефон

Зокрема, обшуки влаштували на підприємстві з виготовлення зброї "Шмайсер"

Борис Герман Радио Свобода

Служба безпеки України здійснила обшуки в підозрюваного в організації "вбивства" журналіста Аркадія Бабченка Бориса Германа і вилучила тільки його телефон. Про це "Українським Новинам" повідомив адвокат підозрюваного Євген Солодко.

"Обшуки проводили. Нічого незвичайного не вилучено. Його телефон вилучили", - сказав він.

Адвокат уточнив, що обшуки влаштували не сьогодні. Зокрема, відбулися обшуки на підприємстві з виготовлення зброї "Шмайсер".

Також він планує подати апеляцію на арешт Германа наступного тижня (4-10 червня).

Нагадаємо, 29 травня повідомлялося, що в Києві вбили Аркадія Бабченка. Його нібито застрелили на порозі власної квартири. Українська поліція висунула версію про те, що вбивство журналіста пов'язане з його професійною діяльністю. Також були заяви про російський слід.

Наступного дня голова СБУ Василь Грицак повідомив, що Аркадій Бабченко живий, проте його вбивство замовляли російські спецслужби. Для цього було завербовано громадянина України. Його було затримано.

Також повідомлялося, що організатор вбивства планував нелегально закупити за кошти російських спецслужб зброю і боєприпаси з метою подальшого закладання баз на території центральної України. Крім того, організатор злочину говорив про необхідність усунення 30 осіб на території України. Луценко повідомив, що цим людям буде надано охорону. 

30 травня співробітники СБУ повідомили про підозру організатору замаху на вбивство Аркадія Бабченка Борису Герману в скоєнні теракту за ст. 258 Кримінального кодексу. 

31 травня Шевченківський районний суд заарештував підозрюваного на 2 місяці без права внесення застави. Під час судового засідання він заявив, що є агентом української контррозвідки і виконував завдання з виявлення каналів фінансування російських диверсантів і агентів впливу в Україні. А замаху на вбивство не готував. 

Крім того, колишній ієродиякон УПЦ у соціальній мережі оголосив себе "кілером" Бабченка. Ним виявився Олексій Цимбалюк. Він брав участь в Антитерористичній операції, був ченцем-волонтером, колишнім ієродияконом Української православної церкви (Московського патріархату) і Української православної церкви (Київського патріархату) Аристархом, нині - учасник "Правого сектору". 

Уточнювалося, що це він співпрацював з СБУ. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів