СБУ розпочала перевірку інформації стосовно візиту українських депутатів до Криму, - Тандіт

Служба безпеки пообіцяла реагувати на цю інформацію

Радник голови СБУ Юрій Тандем РБК

Служба безпеки України почала перевірку інформації про візит українських депутатів у аннексированный Росією Крим. Про це повідомив радник голови СБУ Юрій Тандіт у коментарі телеканалу "112 Україна".

"Можу лише запевнити, що ми дійсно будемо діяти в рамках закону, ми перевіряємо інформацію щодо громадян України. Можу підтвердити те, що ряд самопризначених посадових осіб з Донецька і Луганська дійсно в'їхали в наш аннексированный Крим, очевидно, що їх у тому числі і мають на увазі російські політики. Можу підтвердити інформацію, що, за нашими даними, на території нашого анексованого Криму перебувають політики з країн зарубіжжя і Європи в тому числі", - заявив Тандіт.

Радник голови СБУ відмовився уточнювати про те, як буде проводиться перевірка інформації про депутатів. Також Тандіт пообіцяв офіційно повідомити про результати, коли вони будуть відомі.

"Про рішення ми повідомимо, це буде офіційне рішення СБУ, ми будемо діяти в рамках закону реагувати на цю інформацію також, як і міністерство закордонних справ", - заявив Тандіт.

Крім цього, в прокуратурі АР Крим телеканалу "112 Україна" повідомили, що зараз аналізують інформацію, зокрема перевіряють правдивість даних про візит саме українських представників.

Як повідомлялося, заступник голови комітету Держдуми Російської Федерації у справах національностей Руслан Бальбек заявив про "перший візит українських політиків" в окупований Крим.

У свою чергу секретар РНБО Олександр Турчинов доручив СБУ перевірити інформацію про візит українських політиків та політиків з інших країн у Крим для введення проти них санкцій проти українських громадян можуть відкрити кримінальні справи.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...