Интерфакс

Служба безпеки України (СБУ) підготувала документ про заборону в'їзду в Україну учасниці Євробачення від РФ Юлії Самойловій. Про це під час спілкування зі ЗМІ заявив голова СБУ Василь Грицак, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"На цю хвилину рішення про її заборону в'їзду ще не прийнято, але, відкрию таємницю – відповідний документ вже підготовлений", - сказав Грицак, відповідаючи на відповідне питання.

"Закон повинен бути один для всіх. Вона не просто відвідала Крим, вона ще залишила сліди в соцмережах, де вона висловлювалася з приводу України і влади, і взятого курсу на євроатлантичну інтеграцію. Моя позиція чітка. Я вважаю, вона не повинна приїжджати в Україну", - додав він.

Новини за темою: Чому я не буду вести Євробачення-2017

Нагадаємо, РФ на пісенному конкурсі "Євробачення-2017" буде представляти 27-річна співачка Юлія Самойлова, яка з дитинства має першу групу інвалідності і пересувається на інвалідному візку.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України перевірить достовірність інформації про можливі візити російської співачки і делегата від РФ на Євробаченні-2017 Юлії Самойлової в окупований Росією Крим.

У п'ятницю, 17 березня, Грицак заявляв, що рішення про заборону в'їзду поки не прийнято. "Станом на цю хвилину рішення про заборону в'їзду співачці з Росії поки ще не прийнято. У нас ще є багато часу до травня", - повідомив Василь Грицак.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що заміна Юлії Самойлової на іншого учасника від Росії на Євробаченні-2017 неможлива.

Новини за темою: Грицак: Рішення закрити в'їзд для представниці Росії на Євробачення ще не ухвалено