СБУ направила до ГПУ проект повідомлення про підозру голові КСУ Бауліну за зловживання владою

Нагадаємо, раніше СБУ відкрила кримінальне провадження проти екс-президента України Віктора Януковича та суддів Конституційного суду щодо зловживання службовим становищем і нелегітимного внесення змін до Конституції у 2010 році

З відкритих джерел

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко направив у Генеральну прокуратуру проект повідомлення про підозру голові Конституційного суду України Юрію Бауліну за зловживання владою. Про це у Facebook повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

"Сьогодні, 16 червня 2015, голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко підписав і направив у Генеральну прокуратуру України докази для здійснення підозри голові Конституційного суду України Юрію Бауліну у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Що, власне, призвело до узурпації влади Януковичем", - написав Лубківський.

Новини за темою: ГПУ: Допитані четверо суддів КСУ в рамках справи про узурпацію влади

Зазначимо, 4 листопада 2011 року Баулін був обраний заступником голови КСУ, а 18 березня 2014 – головою Конституційного суду. Раніше СБУ відкрила кримінальне провадження проти екс-президента України Віктора Януковича та суддів Конституційного суду щодо зловживання службовим становищем і нелегітимного внесення змін до Конституції у 2010 р.

Джерело: facebook Маркияна Лубкивского

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...