Савченко оголосила сухе голодування

Нардеп незадоволена діями з боку СБУ

Надія Савченко Фото з відкритих джерел

Арештована нардеп Надія Савченко оголосила сухе голодування. Про це повідомляється на її сторінці у Facebook та опублікованому там же відеозаписі.

Невдоволення у нардепа викликали дії слідчих Служби безпеки України.

"Поставили ультиматум, що або мої адвокати підписують, що вони закінчили ознайомлення з справою, - це було сьогодні, до того часу мене не відвезуть у банк, ні в якому разі, щоб я могла відновити свій електронний ключ, подати декларацію в НАЗК, щоб я могла відкрити партійні рахунки, для того щоб я могла балотуватися кандидатом у президенти України 2019 року. Слідчий поставив ультиматум, що в банк мене не відвезуть. До того ж мені заборонять побачення з моїми родичами, помічниками депутата, - триває тиск та обмеження моєї роботи народного депутата", - заявила Савченко.

"Я оголошую сухе голодування, не просто без їжі, але без води. Це буде тривати до тих пір, поки мені не забезпечать відвідування банку, поки я не відновлю електронний ключ і подам декларацію до НАЗК, поки мені не дозволять відвідування родичів", - сказала вона.

Нагадаємо, голодування Савченко оголошувала раніше не раз. Вперше - під час російського полону, потім - після затримання й арешту в Києві. Останній раз про голодування Савченко заявила 12 липня - після продовження судом строку її тримання під вартою.

Савченко підозрюють у підготовці терактів у Верховній Раді та урядовому кварталі Києва. Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що має всі докази того, що Савченко планувала озброєний державний переворот, який призвів би до масових жертв серед мирного населення. Зокрема, за даними ГПУ, планувався обстріл Києва з гранатомета. Її підозрюють у спільній із затриманим раніше Володимиром Рубаном підготовці замаху на президента України Петра Порошенка.

25 вересня Шевченківський районний суд Києва відмовив у задоволенні клопотання прокуратури про обмеження термінів ознайомлення з матеріалами кримінальної справи Савченко та її адвокатам. Прокуратура просила обмежити 25 календарними днями термін для ознайомлення підозрюваної і її адвокатів з матеріалами "справи Савченко-Рубана". Прокурори вважали, що більше часу затягуватиме сам розгляд справи.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів