Ігор Павловський
З відкритих джерел
САП розраховують на завершення до початку березня розслідування кримінального провадження про розтрату 149 млн гривень при закупівлі Міністерством оборони палива. Про це на прес-конференції, яку транслював телеканал "112 Україна", заявив спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький.

"Ця справа вже підходить до кінця. Там були продовжені строки слідства у зв'язку з необхідністю проведення певних додаткових експертиз. Статус генерала Павловського "підозрюваний". Запобіжний захід йому був змінений судом, але на його статус підозрюваного це жодним чином не вплинуло. Ця справа у нас в пріоритеті на завершення, лютий–початок березня. Всі свідчення, допити, слідчі дії, які проведено, зараз не підлягають розголошенню. Слідство триває, слідство повинно бути завершено, принаймні я орієнтую прокурорів, детективів, що має бути завершено до кінця лютого–початку березня", - сказав він.

Нагадаємо, що НАБУ і САП викрили корупційну схему за розтрату державних коштів у сумі понад 149 млн грн при закупівлі палива для Міністерства оборони України. Були затримані заступник міністра оборони України Ігор Павловський і директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства Володимир Гулевич.

Новини за темою: Суд залишив фігуранта справи про корупцію в Міноборони Павловського на посаді

У НАБУ повідомили, що на початку 2016 року комітет з конкурсних торгів МОУ організував процедуру відкритих торгів на закупівлю рідинного палива. За результатами торгів 26 квітня 2016 комітет щодо 14 лотів затвердив до оплати пропозиції одного з учасників торгів як найбільш економічно вигідні. 13 і 18 травня 2016 між МОУ та переможцем конкурсних торгів "Трейд Коммодіті" було укладено 14 договорів про постачання палива для техніки спецпризначення на суму понад 1 млрд грн. Пізніше було укладено кілька додаткових угод, і ціна зросла на 16% від початкової вартості.

Слідство вважає, що збільшення ціни було здійснено за відсутності документального підтвердження коливання цін на ринку.