Римська прокуратура розпочинає розслідування атак російської "фабрики тролів" на президента Італії Сержіо Матарелла

Відповідним розслідуванням займатимуться фахівці з питань боротьби з тероризмом

Президент Італії Серджіо Маттарелла muslimmirror.com

Римська прокуратура з дня на день розпочне розслідування атак російської "фабрики тролів" на президента Італії Сержіо Матарелла. Про це повідомляє прес-служба Посольства України в Італії в Facebook.

"Вже ближчими днями Прокуратура м. Рим розпочне розслідування атак російської "фабрики тролів" на президента Італії Серджіо Маттарелла у соцмережі Twitter. Займатимуться ним фахівці з питань боротьби з тероризмом", - зазначається у повідомленні.

Як повідомляє ANCA, наприкінці травня, через кілька годин після того, як президент Італії Сержіо Маттарелла відмовився призначати євроскептика Паоло Савона міністром фінансів, проти нього здійснили масовану атаку в соцмережі Twitter.

Аномальна активність спостерігалася близько другої години ночі. За кілька хвилин більше 400 ботів написали повідомлення проти Маттарелла. Зокрема, у них у непристойній формі подавалися образи і заклики щодо відставки глави держави.

За припущеннями римських правоохоронців, сліди цих акаунтів ведуть до єдиного джерела - російської "фабрики тролів".

Як відомо, "фабрику тролів" пов'язують із двічі судимим "кухарем Путіна" Євгеном Пригожиним. Його проплачені коментатори залишають тисячі проросійських записів щодня в усіх соціальних мережах на декількох мовах.

Раніше "фабрика тролів" фігурувала у розслідуванні щодо втручання у президентські вибори в США.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів