Розшук Януковича Інтерполом призупинено тимчасово, - Українське бюро

"Доступ до інформації щодо міжнародного розшуку Януковича В. Ф. в обліках генерального секретаріату Інтерполу тимчасово призупинено комісією з контролю за файлами Інтерполу", - повідомили в українському бюро Інтерполу

112.ua

Українське бюро Інтерполу заявляє про те, що розшук Віктора Януковича був тимчасово припинений. Про це озвучило у коментарі відомство, який отримало агентство "Інтерфакс-Україна".

"Згідно з останніми повідомленнями офісу з юридичних питань генерального секретаріату Інтерполу, доступ до інформації щодо міжнародного розшуку Януковича В. Ф. в обліках генерального секретаріату Інтерполу тимчасово призупинено комісією з контролю за файлами Інтерполу", - повідомили в українському бюро Інтерполу.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Міжнародна організація кримінальної поліції Інтерпол більше не шукає екс-президента України Віктора Януковича.

Інформацію про те, що з сайту Інтерполу зникла інформація про розшук, підтвердила й адвокатська компанія Joseph Hage Aaronson, яка домагалася скасування розшуку екс-президента.

"Янукович більше не відображатиметься в рядку "розшук" Інтерполу, це може бути легко перевірено на веб-сайті Інтерполу за посиланням http://www.interpol.int/notice/search/wanted", - йдеться у прес-релізі компанії.

Крім того, Joseph Hage Aaronson з посиланням на Інтерпол повідомляє, що дані, на підставі яких Янукович був оголошений у розшук, викликають серйозні сумніви, які потребують подальшого вивчення.

12 січня 2015 року стало відомо, що Янукович і екс-прем'єр-міністр Микола Азаров оголошені в міжнародний розшук Інтерполом. При цьому, Інтерпол відмовився оголошувати Януковича в розшук за звинуваченням у зловживанні владою і вбивстві.

Додамо, що інформація про розшук Азарова досі опублікована на сайті Інтерполу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів