Росія відмовилася від обміну полоненими до зимових свят, - Геращенко

Українська сторона передала списки і пропозиції у форматі 23/23 і 66/19

Перший віце-спікер ВРУ Ірина Геращенко Верховная Рада

Російська сторона на засіданні ТКГ у Мінську відмовилася від чергової ініціативи України обмінювати полонених до зимових свят. Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко у Facebook.

Українська сторона передала списки і пропозиції у форматі 23/23 і 66/19.

Новини за темою: ЄС закликає Росію та Україну провести обмін заручниками до кінця року

"Українська сторона ще раз передала пропозицію щодо звільнення заарештованих росіян в обмін на українців у російських тюрмах і помилування сепаратистів в обмін на українців на окупованих територіях. Ми передали конкретні списки і пропозиції у форматі 23/23 і 66/19 із пропозицією звільнити наших військових і цивільних з ОРДЛО до новорічних і різдвяних свят. Ми готові повторити минулорічний успіх та влаштувати черговий етап звільнення 27 грудня. На жаль, РФ та їхні маріонетки відмовилися від чергової ініціативи України та зірвали й цю пропозицію звільнення українців. Росіяни відмовляються визнати своїх "ихтамнетов" в українських тюрмах. Відповідальність за те, що звільнення заручників є заблокованим, повністю на російській стороні", - підкреслила Геращенко.

Водночас російські ЗМІ з посиланням на "уповноважену з прав людини ДНР" Дарину Морозову повідомляють, що представники "ДНР" запропонували призначити обмін полоненими на 27 грудня.  

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів