Росія розпочала агресію проти України, коли режим Януковича проголосив позаблоковість, - Порошенко

Порошенко заявив, що попередня влада України не говорила одноголосно про позицію щодо НАТО, і Україна "втратила шанс захистити себе від російської агресії"

Фото з відкритих джерел

Російська агресія проти України почалася після того, як Україна проголосила позаблоковість під час президентства Віктора Януковича. Про це під час виступу у Верховній Раді заявив президент України Петро Порошенко. Виступ транслював телеканал "112 Україна". 

Порошенко заявив, що попередня влада України не говорили одноголосно про позицію щодо НАТО, і Україна "втратила шанс захистити себе від російської агресії".

"Переконаний, якби ми були членом Альянсу, Росія ніколи не наважилася б анексувати Крим, ніколи не наважилася б вторгнутися на Донбас. І зауважу, нарешті, що агресію проти України Кремль розв'язав саме тоді, коли режим Януковича проголосив нашу позаблоковість", - сказав глава держави. 

Зазначимо, що після виступу президента Верховна Рада попередньо підтримала проект змін до Конституції щодо зовнішньополітичного курсу України, зокрема намірів вступити до Євросоюзу і НАТО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів