РНБО затвердила комплекс заходів щодо захисту національних інтересів в Азовському і Чорному морях

РНБО доручила Кабінету міністрів України невідкладно ухвалити Морську доктрину

пресс-служба главы государства

Рада національної безпеки і оборони України затвердила комплекс заходів, спрямованих на захист національних інтересів України у південних регіонах, акваторіях Азовського і Чорного морів. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

Новини за темою: Порошенко доручив РНБО і МЗС розробити пропозиції щодо забезпечення інтересів України в акваторії Азовського моря

"Мова йде про посилення військово-морської присутності в Азовському морі, створення там корабельно-катерного угруповання Військово-морських сил Збройних сил України, розвиток відповідної інфраструктури, забезпечення підрозділів берегової оборони новітньою високоточною ракетною зброєю та ін.", - сказано в повідомленні.

Новини за темою: В Азовському морі берегова охорона РФ затримала українське судно

РНБО доручає Кабінету міністрів України невідкладно прийняти Морську доктрину України та удосконалити нормативно-правову базу захисту національних інтересів в акваторії Азовського і Чорного морів.

Як повідомлялося, також РНБО затвердила основні параметри оборонного бюджету України на 2019 рік, в цілому на потреби сектора нацбезпеки і оборони буде спрямовано більше 5% ВВП.

Новини за темою: Держдеп США закликав Росію припинити блокування судноплавства в Азовському морі

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів