РНБО продовжила санкції проти банків з російським капіталом

Раніше президент Петро Порошенко повідомив, що за останні три роки частка активів вищевказаних банків у системі скоротилася з 10,6% до 5,6%

З відкритих джерел

Рада національної безпеки й оборони (РНБО) України продовжив санкції щодо банків з російським капіталом, дія яких закінчувалася у березні 2018 року. Про це повідомила прес-служба РНБО, за підсумками засідання ради.

"Рада національної безпеки і оборони України підтримала пропозиції Національного банку України про продовження дії персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо банків з російським капіталом, дія яких закінчувалася у березні 2018 року", – зазначено в повідомленні.

Раніше президент Петро Порошенко повідомив, що за останні три роки частка активів вищевказаних банків у системі скоротилася з 10,6% до 5,6%.

Нагадуємо, що всі п'ять працюючих в Україні російських банків - "Ощадбанк", "ВТБ", "БМ Банк", "Промінвестбанк" і VS Bank з 23 березня 2017 року перебувають під санкціями - уряд заборонив їм проводити фінансові операції на користь пов'язаних з ними осіб, у тому числі материнських структур. Термін дії санкцій закінчувався в березні 2018 року.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів