Рятувальники локалізували пожежу в Чорнобильській зоні

Площа пожежі становить 6 га

Пожежа в Чорнобильській зоні ДСНС України

Рятувальники локалізували пожежу в Чорнобильській зоні. Про це під час брифінгу 5 червня заявив глава Державної служби з надзвичайних ситуацій України Микола Чечоткін.

"На даний момент ми констатуємо, що площу (пожежі) зменшено з 12 га до 6 га. Верхової пожежі у цій зоні не спостерігається, продовжується гасіння окремих ділянок трави і пеньків. Зараз всі сили і засоби ДержНС зосереджено в районі с. Копачі, де знаходиться молодий ліс", – зазначив Чечоткін.

Він додав, що в цілому ситуація на місці загоряння контрольована. Відзначається, що авіація ДержНС завершила роботу на місці загоряння і зараз там працюють тільки наземні підрозділи.

"На даний момент швидкість вітру становить 3 м/с, тому загрози поширення пожежі за межі зони відчуження немає", – додав глава Держнс.

У ДержНС також підкреслюють, що радіаційний фон у Києві, а також в Чорнобильській зоні і за її межами в нормі.

Нагадаємо, 5 червня в 10:10 у Київській області в зоні відчуження і безумовного (обов'язкового) відселення сталося загоряння сухої трави з подальшим розповсюдженням пожежі в лісовий масив на площі близько 12 га До гасіння пожежі залучили 29 одиниці техніки та 126 осіб. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів