112.ua
Рейдова операція після Іловайська була спланована в короткий термін і була ефективною. Про це в ході зустрічі з командирами бригад і батальйонів, яку транслював телеканал "112 Україна", заявив президент України Петро Порошенко.

"Введення російських військ кардинально змінило ситуацію, підтвердженням якої стали події в Іловайську... Відразу після Іловайська, не маючи резервів, нової техніки, була проведена блискуча рейдова операція силами 95-й, окремих підрозділів і 79-ї бригади. Іноземні фахівці стверджують, що ніколи в історії такого довгого і успішного рейду вони не бачили. Керівництвом АТО це було сплановано в короткий термін, і ці дії були досить ефективні стосовно жорстокого відплати на територіях, які були зайняті росіянами терористичними військами. В ході проведення рейдової операції були нанесені значні втрати супротивника, як у "живій силі, так і у військовій техніці. Масштаби втрати противника виявилися такими, що навіть пробили пролом в бетоні російської цензури, і тоді суспільство вперше відчуло й почуло про ціну війни з Україною", - заявив Порошенко.

Нагадаємо, наприкінці серпня в Іловайську Донецької обл. сили АТО потрапили в оточення російських військ. В ході боїв українські війська понесли великі втрати. Раніше президент України Петро Порошенко заявляв, що підкріплення під Іловайськ запізнилося на три дні. За словами екс-голови ТСК Сенченко, при виході з Іловайського котла загинули щонайменше 300 осіб. Додамо, що наприкінці лютого спікер АТО Андрій Лисенко визнав, що в Іловайські був "класичний котел".

Військовий прокурор раніше повідомив, що кількість загиблих в Іловайську становила понад 360 осіб.