112.ua

Регламентний комітет Ради отримав подання ГПУ на депутата від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив заступник голови комітету, депутат від БПП Володимир Арешонков.

"Регламентний комітет, в принципі, вже готовий до розгляду цього питання. У п'ятницю ми отримали від голови ВР матеріали, які подав генпрокурор. З понеділка члени комітету знайомляться з поданням. Ст. 219 визначається, що депутат, на якого є подання, повинен дати пояснення, на це є 5 днів з дня отримання. Пан Новинський ще не отримав матеріалів. Я думаю, що сьогодні йому буде вручено подання й у нього є 5 днів до понеділка, щоб надати нам пояснення. З понеділка, отримавши пояснення, регламентний комітет збирається на засідання і розглядає матеріали. Потім ми даємо висновок голові ВР, у нього є 7 днів, щоб внести подання до ВР", - заявив Арешонков.

Новини за темою: Новинський прибув до України

Зазначимо, що близько години тому депутат Новинський повернувся в Україну з Греції, куди полетів у п'ятницю.

3 листопада генеральний прокурор України Юрій Луценко оприлюднив фотокопію подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з "Опоблоку" Вадима Новинського.

Як повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган, сьогодні подання щодо Новинського було підписано Юрієм Луценком і найближчим часом буде передано до парламенту.

Луценко показав лише одну сторінку з подання і там йдеться про перевищення влади та вчинення злочинів спільно з Віктором Януковичем і правоохоронцями Києва при незаконному позбавленні волі архієпископа (нині митрополит, - ред.) Драбинка, коли той був помічником нині покійного предстоятеля УПЦ Володимира Сабодана.

Новинський своєї провини не визнає і вважає справу політичною.

Новини за темою: Луценко розповів, у чому звинувачують Новинського: Йому доручили натиснути на тодішнього предстоятеля УПЦ Володимира