Расмуссен і Порошенко на зустрічі окреслять конкретні кроки зі зміцнення партнерства України і НАТО

"Ми обговоримо питання нашого співробітництва з Україною і з іншими партнерами, і ми відкриємо новий етап у наших стосунках з Афганістаном після того, як ми завершимо нашу спільну місію цього року", - додав Расмуссен

112.ua
Під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком буде обговорюватися питання співробітництва України і НАТО. Про це на прес-конференції в Ньюпорті заявив генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен.

"Ми обговоримо питання збільшення інвестування членів учасників НАТО в оборонні питання. Також ми обговоримо питання, як запобігти небезпеці від терористичних організацій в ісламських державах", - повідомив генсек.

"Ми обговоримо питання нашого співробітництва з Україною і з іншими партнерами, і ми відкриємо новий етап у наших стосунках з Афганістаном після того, як ми завершимо нашу спільну місію цього року", - додав Расмуссен.

Також він підтвердив, що проведе зустріч з президентом України Петром Порошенком.

"Ми окреслимо конкретні кроки для того, щоб зміцнити наше партнерство", - пояснив генсек.

Нагадаємо, 4-5 вересня у Ньюпорті (Уельс) відбудеться саміт НАТО, на якому буде зокрема розглянуто українське питання. Взяти участь у саміті запросили і президента України Петра Порошенка.

Як повідомила його прес-служба, президент України на саміт вже відбув.

Планується, що президент візьме участь у засіданні глав держав та урядів країн-контрибуторів ISAF, засіданні Комісії Україна-НАТО, унікальному форматі Порошенко-Обама, Кемерон, Меркель, Олланд, Ренці, більше десятка повноцінних двосторонок, у тому числі з лідерами Канади, Польщі, Литви, Іспанії, Норвегії, Швейцарії, Туреччини, спільній прес-конференції президента України та генсека НАТО, брифінгах для ЗМІ, проведе великі виступи на кількох заходах.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів